"Україна – це територія гідності й свободи»

2018-11-26

"Україна – це територія гідності й свободи» Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

З метою вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні  та рідному місті Славута початку ХХІ століття,  розвивати бажання стати гідними громадянами України учні 5 –Б та 10-Б класів  21 та 22 листопада відвідали фотовиставку, присвячену подіям Революції 2013 року. Про події тих років діти дізналися від учасника Революції Бачинського Романа Володимировича. А представлені фотокадри у живих образах зафіксували непрості моменти боротьби за свободу та гідність, зберегли память про тих людей, які ціною свого життя вибороли можливість європейського вибору України.

Зустріч закінчилася не лише запитаннями учнів, словами щирої вдячності організатору виставка Бачинському Р. В., а й щирими словами поезії Т.Г.Шевченка, які лунали як заключний акорд цікавої, змістовної розмови.