Тиждень безпеки життєдіяльності

2018-11-16

У нашій школі  тиждень знань безпеки життєдіяльності був  проведений з 12 по 16 листопада. У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

Зокрема, було проведено виставку методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе», конкурси малюнків «Безпека і ми» та плакатів «Безпека життя понад усе»,  тематичні виховні години.  Учні 5-6 класів переглянули кінофільм «Ти і правила дорожнього руху». Учні 6-А класу побували на екскурсії в пожежній частині міста.

Методист міського центру ЦЗ Гуцалюк В.В.  провів практичне заняття  з використанням засобів ОЗК для захисту тіла та показав фільм «Перша  допомога при кровотечах»

Учні 1-4 класів переглянули  мультиплікаційні фільми «Уроки обережності», крім того  класоводи провели з ними рухливі ігри «Як правильно переходити дорогу». Учні 8-9 класів мали змогу переглянути  цикл програм «Знати, щоб вижити».

Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань школи.