НВК "СЗОШ, ліцей "Успіх" бере участь у #HealthySchools_UA!

2018-10-25
foto

У нашому НВК завжди багато уваги приділяється  вихованню в учнів та поглибленню знань у вчителів щодо здорового способу життя, формуванню правильного ставлення до власного харчування, розвитку фізичної активності (як учнів так і педагогічного коллективу). 

Ми систематично проводимо руххвилинки під час уроків з різних предметів та щоденні ранкові зарядки.

Плануємо  активно шукати та популяризувати інформацію про здоровий спосіб життя та здорове харчування на рівні тематичних уроків, вкраплень у звичні уроки, виховних годин, виховних заходів, майстер-класів, квестів, акцій
          Ми готові ділитися власними напрацюваннями, ідеями, мріями в ім'я здоров'я і на користь нинішнім та майбутнім поколінням.

Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» - це унікальна програма, яка має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров'я залучивши батьків, педагогічних працівників та учнів. Саме тому наш заклад бере участь у проекті та закликає долучитися батьківську громадськість, педагогічний коллектив та усіх небайдужих до власного здоров'я.

Для нас робота з підтримки здорового способу життя - це спільна робота і спільна турбота всієї шкільної родини!

 

Ми беремо участь у #HYPERLINK "https://www.facebook.com/hashtag/healthyschools_ua?source=feed_text"HealthySchools_UA!!!

Поради для батьків від #HealthySchools_UA javascript:nicTemp(); 

Скачайте розмальовку для наймолодших від #HealthySchools_UA  javascript:nicTemp();