Перший етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім.Тараса Шевченка.

2018-10-23

18.10.2018 р. у НВК відбулося відкриття та перший етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської  молоді ім. Тараса Шевченка. Його мета – піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Вітаємо переможців: Бондарчук Анастасію(  5- А кл.), Лавренюк  Дарію (6-А кл.),  Єрімінюк Ірину (7-Б кл.), Грош  Станіславу (8-Б кл.) , Конончука  Артема (9-А кл.), Якшевич Юлію ( 10-Б кл.),  Душко Ірину (11 кл.) та бажаємо успіхів у ІІ етапі Конкурсу.