Година спілкування: «Вогонь – друг. Вогонь – ворог» у 8-А класі 04.12.2017

Під час проведення Тижня безпеки життєдіяльності у НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» з учнями 8-А класу була проведена година спілкування «Вогонь – друг. Вогонь – ворог». 

foto

Стартував тиждень безпеки життєдіяльності 23.11.2017

Мета проведення – комплексне розв’язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасників навчально-виховного процесу та активізація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності. Згідно плану тижня у класних колективах будуть проведені заходи щодо дотримання правил безпечної поведінки. 

foto

Атестація педпрацівників 29.09.2011

У Міносвіти роз’яснили застосування деяких норм положення про атестацію педпрацівників

foto

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту "за" фахову дискусію і "проти" популістських маніпуляц 28.03.2011

25 березня у низці ЗМІ з’явився коментар В’ячеслава Брюховецького про начебто недоліки реформ, які запроваджує Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Зазначимо, що Міністерство освіти та науки, молоді та спорту України спираючись на ефективно налагоджену та демократичну співпрацю із громадськістю, свідомо здійснює комплексну реформу української системи освіти.

foto

У Києві відбулася Всеукраїнська нарада з директорами професійно-технічних навчальних закладів 28.03.2011

23 березня 2011 року на базі Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку міста Києва відбулася Всеукраїнська нарада з директорами професійно-технічних навчальних закладів, що здійснюють підготовку робітничих кадрів для загальнодержавних потреб економіки країни і фінансуються безпосередньо Міністерством освіти і науки, молоді та спорту.

foto