Всеукраїнська акція “Живи, книго!”

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 03.10.2002 р. №549 “Про організацію і проведення щорічної Всеукраїнської акції “Живи, книго!” проводиться щорічна Всеукраїнська акція “Живи, книго!”.
  Всеукраїнська акція "Живи, книго!" проводиться з метою широкого залучення учнівських та педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів, органів учнівського самоврядування до роботи з виховання в учнів бережливого ставлення до підручника, науково-популярної та іншої літератури, відповідальності за правильне і бережливе використання підручників, поповнення книжкових фондів шкільних бібліотек довідковою, методичною та художньою літературою.

ЄДИНІ ВИМОГИ ДО УЧНІВ ПО ЗБЕРЕЖЕННЮ ПІДРУЧНИКІВ

Всі одержані вами підручники слід утримувати в охайному вигляді.
Треба тримати підручники в окремій обкладинці або обгорнути папером.
Не загинайте аркуші, користуйтеся закладинкою.
Не слід класти в книгу ніякі предмети.
Перш ніж узяти до рук підручник, вимийте руки. Підготувавши урок, поставте книгу на полицю або покладіть у портфель.
На сторінках підручників робити примітки ручкою або олівцем забороняється.
Поводься з підручником так, щоб не було соромно передати його своїм молодшим товаришам.