Пам'ятка класному керівникові

На початку навчального року до 3-го верес­ня одержати комплект підручників на клас.
Визначити стан одержаних підручників, при необхідності провести заміну.
Скласти акт на передачу підручників із біб­ліотеки до класу.
Класний керівник несе матеріальну відповідальність за одержаний комплект підручни­ків на клас протягом навчального року.
Визначити відповідальних у класі за збере­ження навчальних книг.
Запланувати виховні заходи із збереження підручників із класним колективом.
Виступити з рекомендаціями для батьків щодо збереження підручників у домашніх умовах.
Постійно здійснювати контроль за станом збереження підручників. Один раз на місяць інформувати оргкомітет огляду конкурсу «Живи, книго!» про стан збереження підруч­ників класним колективом.

Організовано здати підручники в кінці навчального року до бібліотеки, попередньо проаналізувавши стан їх збереження, та по­дати інформацію про проведену роботу зі шкільними підручниками протягом року за схемою:

1. Кількість учнів у класі________
  2. Одержано підручників на клас, всього_________
  3. у відмінному стані_______
    у доброму стані______
    у задовільному стані_______
  4. Повернено     підручників     до     бібліотеки, ВСЬОГО              -
    у відмінному стані_______
    у доброму стані______
    у задовільному стані_______    ,
  5.
  6. Загублено    підручників    (загальна    кіль­
    кість)
    _____
    з них:
    замінено _____
    заборгованість     ___
  7. Проведено виховні заходи_________________
  8. Прізвища учнів, яких слід відзначити за краще зберігання підручників.

_______________________________________________

Єдині вимоги до учнів із використання і зберігання підручників

1. Отримавши підручник, обгорни його в па­пір або обкладинку - не буде бруднитися книжка.
  2. Не клади в підручник олівців, ручок та ін­ших товстих предметів - від цього рветься плетіння.
  3. Не загинай кутів на сторінках підручника - кути відриваються і псується підручник, зроби закладки для підручників.
  4. Не рви сторінок, не малюй і не пиши нічого в підручнику, не роби в ньому ніяких позна­чок ні чорнилом, ні олівцем, ні нігтями.
  5. Не перегинай підручник - від цього псуєть­ся плетіння й вириваються сторінки.
  6. Якщо випадає сторінка з підручника, під­клей її, а при необхідності переплети підручник.
  7. 7. Перед поверненням підручників до бібліоте­ки, приведи їх у належний стан.
  8. Наприкінці навчального року та при вибутті зі школи, здай усі підручники в бібліотеку.

Якщо підручник загублений або зіпсований учнем, батьки сплачують його вартість, від­повідно до чинного законодавства